trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Logomuz
logomuz
Nasıl Olduk?

Mayıs 2017’de iş kurma hayali ile bir gecede karar alarak bir butik hamburger restoranı açmaya karar verdik. İş yeri arayışları içerisinde aynı zamanda isim bulma konusunda çok kararsız kaldık. Dönemin favori sosyal medyası üzerinden en büyük yardım grubuna girerek bu konuda grupta 24 farklı isim arasından anket düzenledik. Yaklaşık 500.000+ kişinin katılımı ile 450.000+ oy alan EkskaliBurger ismini beğenerek tabela ismimizi seçtik. Aralık 2017’de faaliyete başlayan işletmemizde her geçen günden daha lezzetli hamburger hazırlamaya devam ediyoruz. 🙂

Ne Yaptık?
  • İlk dönemlerimizde bölgenin yeni olması nedeni ile doğalgaza geç erişim sağladık. bu süre zarfında ekmeğimizi geliştirmek için gerekli vakit sağladık.
  • 2019 Mart ayında EkskaliPizza’yı siparişe açarak Pizza hazırlamaya başladık. Müşterilerimizden ve yemek sipariş portalları arasında 45 gün tam puan alan nadir restoranlardan biri olduk.
  • Pandemi nedeni ile 2020 Eylül ayında pizza işine son verdik.
  • 2021 Ekim ayında Aile işletmesi olduk! 🙂

Nasıl Çalışıyoruz?
Sağlıklı mıyız?

Ürünlerimiz günlük olarak hazırlanarak hiç bir şekilde katkı maddesi bulunmamaktadır.

Neleri biz yapıyoruz?

Köftemizi, soslarımızı biz kendimiz günlük olarak hazırlıyoruz. Ekmeklerimiz kendi tarifimiz ile bir fırın tarafından imal edilmektedir.

Ürünlerimize Göz Atmak İster misiniz?
Whatsapp
Ekskaliburger
Ekskaliburger
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?